//Livechatoo.com END-code//

Naše služby

Prezrite si, aké služby ponúkame.
Prečítajte si referencie od našich klientov.

Objednávkový proces

Zaujíma Vás, ako celý proces spracovania podkladov prebieha? Pozrite sa.


Prvý krok, teda vytvorenie nezáväznej objednávky, je na Vás. Ak nemôžete z akéhokoľvek dôvodu vytvoriť objednávku sami, alebo neviete, aké zadať špecifikácie, môžete nás kontaktovať telefonicky alebo cez e-mail. Radi Vám pomôžeme s nájdením vhodného typu práce alebo ďalších parametrov tak, aby finálne spracovanie maximálne zodpovedalo Vašim požiadavkám.


V momente, kedy dostaneme alebo vytvoríme Vašu objednávku, začíname hľadať najvhodnejšieho spracovateľa. A že máme z čoho vyberať! Združujeme veľa skúsených spracovateľov, aby sme mohli každému klientovi poskytnúť profesionálne službu bez kompromisov. Akonáhle vytvoríte objednávku, je pre Vás tiež vytvorený nový klientsky účet, do ktorého sa môžete prihlásiť pomocou prihlasovacieho rozhrania.


Akonáhle nájdeme vhodného spracovateľa pre Vašu objednávku, kontaktujeme Vás. Ak je to potrebné, preberieme s Vami ďalšie podrobnosti týkajúce sa termínov a možností spracovania.


Potom už práce na finálnych podkladoch začína. Ak máte k Vašej práci súvisiace súbory, ktoré chcete spracovateľovi poskytnúť, môžete ich nahrať na server v klientskej sekcii. Celú dobu tiež môžete kontrolovať postup vo spracovanie podkladov a anonymne komunikovať detaily spracovanie jednotlivých častí so svojim spracovateľom. Pre tento účel sme vytvorili anonymný chat u každej objednávky. Vždy viete, čo sa práve deje. Po celú dobu spracovania máte nad výsledkom maximálnu kontrolu. Pokiaľ má klient záujem, počas periódy spracovania posielame ukážky výsledných podkladov.


Akonáhle je spracovanie podkladov dokončené, pred jeho samotným odoslaním klientovi prebieha kontrola podkladov našimi administrátormi. Tým je zaručené, že výsledné podklady presne zodpovedajú špecifikáciám, ktoré ste na začiatku.

Referencie od našich klientov

Prečítajte si, čo o nás napísali naši klienti.


Avatar

"S touto spoločnosťou môžem spoluprácu len odporučiť! Výborná cena (oproti konkurencii lacnejšie o 30% -40%!). Rýchlosť vypracovanie (na mojej dodatočné želanie o 14 dní skôr ako bol dohodnutý termín), kvalita spracovania a odbornosť textov, ktorá ma milo prekvapila. Komunikácia so spracovateľom na výbornej úrovni. Komunikácia s firmou aj v neskorých večerných hodinách a cez sviatky nebol žiadny problém. Po všetkých stránkach vynikajúci."


"Opakovane so spoločnosťou spolupracujem a vždy včas odvedená práca vo výbornej kvalite čo sa mi u iných spoločností nestalo. Môžem len Odporučiť!"

Avatar

Avatar

"Dobré ráno, ďakujem za dobré správy a som veľmi spokojná. Spolupráca bola úplne výborná a cením si aj rýchlosti spracovania. Prajem úspešné podnikanie a krásny deň. Mne ste ho teda vylepšili o 100%. V prípade potreby sa na vás určite obrátim."


"Seriózna, veľmi rýchle vypracovanie podkladov bola som 100% spokojná a určite znova využijem tejto služby môžem len odporučiť!"

Avatar